Movies
Ratings
521
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
King RichardRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
A Good YearRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Paradise HillsRated ★ 2.0
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
BlendedRated ★ 3.0
New in TownRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 3.5