Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0