Titles you rated
Dead Man WalkingRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 5.0
- The CureRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0