Movies
Ratings
133
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5