Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 2.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
The BoondocksRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5