Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
OnwardRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
The Divine FuryRated ★ 1.0
Ad AstraRated ★ 1.5
A Shaun the Sheep Movie FarmageddonRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 0.5
The High NoteRated ★ 3.5