Movies
Ratings
130
The Song of NamesRated ★ 3.5
A Room with a ViewRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 5.0
Ano Hana ga Saku Oka de Kimi to Mata DeaetaraRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Upcoming SummerRated ★ 3.5
The BreadwinnerRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
Hannah ArendtRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 4.0