Movies
Ratings
438
WatchmenRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0
Rocky IVRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
The Wedding SingerRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 4.5
Rocky IIIRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.5
TroubleshooterRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0