Titles you rated
Sharp1Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5