Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
Mr. BrooksRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 5.0- Girls Panzer Compilation MovieRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5