Series
Ratings
129
The ChaserRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0