Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 3.0
Fragrance of the First FlowerRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5