Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0