Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The MechanicRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0