Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5