Titles you rated
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0