Movies
Ratings
369
ClickRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0