Movies
Ratings
752
HuntRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 3.0
Gangubai KathiawadiRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 1.5
The InterpreterRated ★ 3.0
Choose or DieRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Re-startRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Love HardRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5