Series
Ratings
730
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 2.5
UnicornRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0- 집밥 백선생Rated ★ 3.5
Baek-packer Season 1Rated ★ 3.5
The Genius PaikRated ★ 3.5- Divorced Singles Season 6Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0