Titles you rated
MasterRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Where to Invade NextRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
JobsRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Danny CollinsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0