Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
RunRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0