Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Swan SongRated ★ 3.0
The Family PlanRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5