Series
Ratings
56
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5