Movies
Ratings
69
JawsRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5