Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0