Series
Ratings
18
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0