Titles you rated
- A Hard DayRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 5.0
PoisonRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
D.E.B.S.Rated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5