Movies
Ratings
138
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FlowRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
The CellRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.0