Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
The Idaten Deities Know Only PeaceRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Waiting in the SummerRated ★ 0.5
DorohedoroRated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 0.5- From the New WorldRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.5