Titles you rated
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
BossRated ★ 1.0
The RosesRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Burger Song ChallengeRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Looking: The MovieRated ★ 3.5
Louis C.K.: Oh My GodRated ★ 4.0
Hello Ladies: The MovieRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 1.5
BabygirlRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0