Titles you rated
Love ScoutRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.0
High School Rapper Season 3Rated ★ 2.0- Roller coaster 2Rated ★ 3.0
Prison Life of FoolsRated ★ 1.5
K-pop Star Season 2Rated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- Steel Troops WRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.5