Movies
Ratings
141
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 1.0
Paris Can WaitRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0