Movies
Ratings
1215
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
ConsentRated ★ 3.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Thief of ParisRated ★ 3.5
The Bohemian LifeRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Notre Dame on FireRated ★ 3.0
RiseRated ★ 4.0
The DepartureRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The KidRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
La JetéeRated ★ 3.5