Series
Ratings
44
ZonzRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.5- Represent Season 2Rated ★ 3.0
KiddingRated ★ 5.0
LeonardoRated ★ 3.5
Represent Season 1Rated ★ 3.0- Giants of EuropeRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
HIP - High Intellectual Potential Season 3Rated ★ 3.5
The ImpressionistsRated ★ 4.0
HIP - High Intellectual Potential Season 2Rated ★ 4.0
HIP - High Intellectual Potential Season 1Rated ★ 3.5
Off the HookRated ★ 3.0- The Hookup Plan Season 3Rated ★ 2.0
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 3.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
SamuelRated ★ 4.5
PossessionsRated ★ 2.5- Skam France Season 6Rated ★ 3.5