Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5