Titles you rated
JFKRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0