Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0- 99TAKERated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- AmbubaggingRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0- Mad RushRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
RomeoRated ★ 3.0