Series
Ratings
90
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Final DraftRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5