Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0