Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0