Titles you rated
Black DawnRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0