Titles you rated
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5