Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
BITCH X RICHRated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0