Movies
Ratings
263
DogtoothRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 0.5
NopeRated ★ 3.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Red RocketRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0