Titles you rated
 IncoherenceRated ★ 3.5 IncoherenceRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 2.5 F1: The MovieRated ★ 2.5
 The Sixth SenseRated ★ 3.0 The Sixth SenseRated ★ 3.0
 Lilo & StitchRated ★ 4.0 Lilo & StitchRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 The SubstanceRated ★ 2.5 The SubstanceRated ★ 2.5
 WickedRated ★ 4.5 WickedRated ★ 4.5
 Last ChristmasRated ★ 3.0 Last ChristmasRated ★ 3.0
 Love in the Big CityRated ★ 4.5 Love in the Big CityRated ★ 4.5
 Attila MarcelRated ★ 4.0 Attila MarcelRated ★ 4.0
 My Worst NeighborRated ★ 2.0 My Worst NeighborRated ★ 2.0
 Inside Out 2Rated ★ 4.0 Inside Out 2Rated ★ 4.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
 Atashin'chi the MovieRated ★ 3.0 Atashin'chi the MovieRated ★ 3.0
 Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5 Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
 One Cut of the DeadRated ★ 4.0 One Cut of the DeadRated ★ 4.0
 The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5 The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
 Honest CandidateRated ★ 3.5 Honest CandidateRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 2.0 The Boy and the HeronRated ★ 2.0