Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5