Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 1.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 1.0
Han Gong-juRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.0