Series
Ratings
100
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5