Series
Ratings
50
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5