Series
Ratings
77
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
RememberRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5